Insta360 Ace Pro 2 - ND Filter Set

Komplet filtrov Insta360 Ace Pro 2 ND (INST130-11) vključuje filtre ND8, ND16, ND32 in polarizacijski filter, ki ustvarjalcem omogočajo nadzor nad osvetlitvijo, izboljšanje barvne globine in doseganje kinematografskih učinkov z dolgimi ekspozicijami s kamero Ace Pro 2.

Več informacij

113 € z DDV 92.62 € brez DDV
-+
Razpoložljivost
na povpraševanje
Koda artikla:
INST130-11
Dodaj za primerjavo Zgodovina cen

Prikaži vse dodatke

Opis izdelka SPECIFIKACIJE VSEBINA EMBALAŽE

Opis izdelka

Komplet filtrov Insta360 Ace Pro 2 ND (INST130-11) vključuje filtre ND8, ND16, ND32 in polarizacijski filter, ki ustvarjalcem omogočajo nadzor nad osvetlitvijo, izboljšanje barvne globine in doseganje kinematografskih učinkov z dolgimi ekspozicijami s kamero Ace Pro 2.

Z kompletom filtrov ND Insta360 Ace Pro 2 (INST130-11) lahko posnamete osupljive posnetke profesionalne kakovosti v vseh svetlobnih pogojih. Komplet vključuje filtre ND8, ND16, ND32 in polarizacijski filter, ki vam omogočajo natančen nadzor nad svetlobo in barvo vaših posnetkov.

ND-filtre uporabite za zmanjšanje količine svetlobe, ki vpada v objektiv, kar je idealno za snemanje v jasni dnevni svetlobi, doseganje gladkega zameglitve gibanja ali ustvarjanje kinematografskih učinkov z dolgimi ekspozicijami. Polarizacijski filter zmanjša odsevanje in bleščanje s površin, kot so voda ali steklo, hkrati pa izboljša barvno nasičenost in kontrast. ND8-filter deluje tudi kot zaščita objektiva v svetlih razmerah in tako ščiti optiko pred morebitnimi poškodbami.

Ta komplet filtrov je idealen za fotografe in videografe, ki želijo živahne, profesionalno izgledajoče rezultate, in je zasnovan izključno za Insta360 Ace Pro 2, kar zagotavlja popolno prileganje brez poseganja v kakovost slike.

Ključne lastnosti

  • Vključuje filtre ND8, ND16, ND32 in polarizacijski filter

  • Nadzorujte osvetlitev za svetlo dnevno svetlobo in kontrastne prizore

  • Izboljšajte barvno globino in nasičenost slike

  • Ustvarjanje gladkih dolgih osvetlitev in kinematografskih učinkov

  • ND8 služi tudi kot zaščita objektiva

  • Namenjen izključno za Insta360 Ace Pro 2

VSEBINA EMBALAŽE

  • 1 × ND8 filter

  • 1 × ND16 filter

  • 1 × ND32 filter

  • 1 × polarizacijski filter

SPECIFIKACIJE

  • Združljivost: Insta360 Ace Pro 2

  • Vrste filtrov: ND8, ND16, ND32, polarizacijski

  • Material: visokokakovostno optično steklo

  • Namen: nadzor osvetlitve, zmanjšanje bleščanja, izboljšanje barv, zaščita objektiva

Parametri

Parametri

Producent: Insta360
Kategorija: Filtri

Main parameters

Filter typeND
ČLANSTVO (43)

ČLANSTVO (43)

SmallRig Quick Release Mount Adapter for Insta360 X5 / X4 Air / Ace Pro 2 / Ace Pro / Ace 5814

SmallRig Quick Release Adapter za Insta360 X5 / X4 Air / Ace Pro 2 / Ace Pro / Ace
24 €
Na zalogi > 5 ks

Insta360 Ace Pro 2

Nova generacija zmogljive akcijske kamere Insta360 Ace Pro 2 je opremljena z odlično
389 €
Na zalogi 3 ks

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro/ Ace - Microphone Adapter

  • ZADNJI KOS
Insta360 mikrofonni adapter (INST130-07) omogoča priključitev zunanjega mikrofona
24 €
Na zalogi 1 ks

Insta360 Ace Pro

  • ZADNJI KOS
Akcijska kamera Insta360 Ace Pro ima velik 1/1,3-palčni senzor, ki lahko zajame več
326 €
Na zalogi 1 ks

Insta360 Ace Pro 2 + akumulátor

Nova generacija zmogljive akcijske kamere Insta360 Ace Pro 2 je opremljena z odlično
409 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro Xplorer Grip Kit Silver

Ekskluzivni komplet Tilta vašo kamero spremeni v vrhunsko orodje za ulično fotografijo
108 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro Xplorer Grip Kit Brown

Ekskluzivni komplet Tilta vašo kamero spremeni v vrhunsko orodje za ulično fotografijo
105 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Floating Case

Plavajoči etui Insta360 INST120-10 Ace Pro preprečuje potop kamere med vodnimi aktivnostmi.
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Carrying Case

Torba za prenašanje Insta360 Ace Pro (INST120-09) je trpežna torba, zasnovana za
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 Star filter

Insta360 INST130-27 Ace Pro 2 Star Filter je filter za posebne učinke, zasnovan za
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

Insta360 Ace Pro - Battery

Baterija Insta360 Ace Pro (INST120-03) je visokokapacitna nadomestna baterija s kapaciteto
41 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Card Reader

Ko je bralnik priključen, služi kot zunanja pomnilniška naprava. Wi-Fi ni potreben,
82 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 - Underwater Housing

Podvodno ohišje Insta360 Ace Pro 2 (INST130-14) vam omogoča, da svojo kamero popeljete
71 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/Ace Pro Accessory Frame

Insta360 Ace Pro 2 / Ace Pro dodatni okvir (INST130-20) omogoča enostavno pritrditev
65 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Underwater Case

Podvodno ohišje Insta360 Ace Pro (INST120-14) omogoča snemanje pod vodo do globine
69 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Standard Mount

Insta360 INST120-05 Ace Pro Standard Mount je originalni magnetni adapter za hitro
18 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 - Floating Case

Plavajoči etui Insta360 Ace Pro 2 (INST130-10) ščiti vašo kamero pred potopitvijo,
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro - Screen Protector

Zaščitna folija za zaslon Insta360 INST130-12 je trpežna dodatna oprema iz kaljenega
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 Cinematic Lens

Objektiv Insta360 INST130-26 Cinematic Lens pretvori posnetke iz kamere Ace Pro 2
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

Insta360 Ace Pro 2 Xplorer Grip Pro Kit

Insta360 INST130-23 Ace Pro 2 Xplorer Grip Pro Kit spremeni vaš Ace Pro 2 v udoben
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

Insta360 Ace Pro - Screen Protector

Insta360 Ace Pro Screen Protector (INST120-12) je zaščitno steklo, ki ščiti zaslon
12 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Microphone Adapter

Mikrofonski adapter Insta360 INST120-07 omogoča priključitev zunanjega mikrofona
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 Motorcycle Package

Komplet kamere Insta360 Ace Pro 2 za motocikle vključuje dodatno baterijo, nosilec
519 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro/ Ace - Standard Mount

Insta360 Standard Mount (INST130-05) je univerzalni 2-pinski nosilec, zasnovan za
18 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - USB Port Cover

Pokrovček za USB-priključek Insta360 INST120-13 je zaščitni nadomestni del za akcijske
7.9 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 - USB Port Cover

Pokrovček za USB-priključek Insta360 Ace Pro 2 (INST130-13) ščiti USB-priključek
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro/ Ace - Battery

Insta360 INST130-03 je visokokapacitna 1800 mAh polnilna baterija, zasnovana za kamere
41 €
na povpraševanje

Ulanzi IN-01 Insta360 Ace/Ace Pro Magnetic Quick Release

Magnetni nosilec Ulanzi IN-01 Magnetic Quick Release Mount je izjemno tanek in lahek
27 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Fast Charging Hub

Insta360 INST120-06 Ace Pro polnilni hub je zasnovan za učinkovito polnjenje do treh
58 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Cold shoe

Insta360 INST120-04 Cold Shoe je univerzalni nosilec iz aluminijeve zlitine za Ace
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 - Lens protective glass

Zaščitno steklo za objektiv Insta360 Ace Pro 2 (INST130-17) zagotavlja trajno zaščito
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro/ Ace - Horizontal-vertical mount

Insta360 vodoravno-navpično držalo (INST130-01) omogoča namestitev kamere Ace, Ace
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 Flash Print Bundle

Paket Insta360 INST735 Ace Pro 2 Flash Print združuje zmogljivo akcijo kamero Ace
649 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 Pocket Printer

Insta360 INST130-24 Ace Pro 2 Pocket Printer je kompakten brezžični tiskalnik s sublimacijskim
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

Insta360 Ace Pro - ND Filter Set

Komplet filtrov Insta360 Ace Pro ND (INST120-11) vključuje filtre ND8, ND16, ND32
125 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Horizontal-vertical mount

Insta360 INST120-01 vodoravno-navpično držalo je lahko, trdno aluminijasto držalo
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro/ Ace Charging Hub

Insta360 Ace Pro 2 / Ace Pro / Ace Charging Hub (INST130-06) je zasnovan za hitro
59 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 microphone windscreen

Mikrofonski vetrobranski zaslon Insta360 Ace Pro 2 (INST130-19) zagotavlja nujno
24 €
na povpraševanje

Tilta Quick Release Mounting Baseplate for Insta360 Ace Pro Series and X Series - Space Gray

Tilta TA-T79-QRMB-SG Quick Release Mounting Baseplate je lahka, magnetna montažna
23 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro/X4 - remote control with GPS

Daljinski upravljalnik z modulom GPS in pogledom v živo je zasnovan za kamere Insta360
172 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Kabel USB-C do USB-C

Visokokakovosten USB-C na USB-C kabel za polnjenje in prenos podatkov, zasnovan za
9.9 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 - Carrying Case

Torba za prenašanje Insta360 Ace Pro 2 (INST130-09) je trpežna zaščitna torba, zasnovana
24 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 cartridge with photo paper 10 pcs

Komplet fotopapirja Insta360 INST130-28 Ace Pro 2 vključuje dva vložka s skupno 20
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost
ALTERNATIVE (5)
  • Pokaži vse
  • Insta360 Ace Pro 2 - ND Filter Set

    Komplet filtrov Insta360 Ace Pro 2 ND (INST130-11) vključuje filtre ND8, ND16, ND32
    113 €
    na povpraševanje
  • Audio-Technica BP4001

    • -15 %
    Posebni dogodki: -15%
    Kardioidni dinamični mikrofon BP4001 je prilagojen za izjemno jasno in razločno reprodukcijo
    196.81 €
    231.8 €
    V pošiljanje 1 ks
  • Manfrotto Lighting Stud 1/4"

    Manfrotto 036-14 je kompakten medeninast nosilec za osvetlitev s standardnim 1/4″-20
    8.3 €
    na povpraševanje
  • RED Pro I/O V-Lock Module

    • Brezplačna dostava
    • ZADNJI KOS
    Opcijski modul RED Pro I/O V-Lock razširja vhode/izhode kamer RED Komodo-X in RED
    1 349 €
    Na zalogi 1 ks
  • SmallRig SR-RG2 Wireless Remote Controller 5207

    Modularni brezžični nadzor za fotoaparate Sony, Canon in Nikon, ki omogoča daljinski
    39 €
    Na zalogi 3 ks
  • Sennheiser HD 280 Pro

    • ZADNJI KOS
    Udobne, profesionalne zaprte slušalke z visoko stopnjo odpravljanja hrupa iz okolice
    118 €
    Na zalogi 1 ks
  • VAXIS ATOM 500 SKIN WRAP

    Vaxis Atom 500 Skin Wrap je ultra tanek zaščitni nalepka, zasnovana za ovijanje okoli
    22 €
    na povpraševanje
  • Blackmagic Design ATEM Micro Panel

    Nizkocenovna nadzorna plošča, zasnovana za delovanje s programsko opremo ATEM Software
    739 €
    Na zalogi > 5 ks