Insta360 Ace Pro - Screen Protector

Insta360 Ace Pro Screen Protector (INST120-12) je zaščitno steklo, ki ščiti zaslon kamere pred praskami in udarci, hkrati pa ohranja več kot 90 % prepustnosti svetlobe. Vključuje komplet za enostavno namestitev.

Več informacij

12 € z DDV 9.84 € brez DDV
-+
Razpoložljivost
na povpraševanje
Koda artikla:
INST120-12
Dodaj za primerjavo Zgodovina cen

Prikaži vse dodatke

Opis izdelka SPECIFIKACIJE VSEBINA EMBALAŽE

Opis izdelka

Insta360 Ace Pro Screen Protector (INST120-12) je zaščitno steklo, ki ščiti zaslon kamere pred praskami in udarci, hkrati pa ohranja več kot 90 % prepustnosti svetlobe. Vključuje komplet za enostavno namestitev.

Zaščitite zaslon Insta360 Ace Pro z zaščitnim steklom INST120-12. Izdelano je iz trpežnega kaljenega stekla, ki ščiti zaslon kamere pred praskami, udarci in vsakodnevno obrabo, hkrati pa ohranja odlično jasnost s več kot 90 % prepustnostjo svetlobe.

Gladki, zaobljeni robovi zagotavljajo dodatno trpežnost in udobje med uporabo, priloženi komplet za namestitev pa zagotavlja natančno namestitev brez mehurčkov. Ta lahek zaščitnik, ki tehta le 4 g, ohranja občutljivost na dotik in vizualno kakovost zaslona vaše kamere Ace Pro, kar ga naredi nepogrešljiv dodatek za ustvarjalce vsebin, ki potrebujejo zanesljivo zaščito zaslona na terenu.

Ključne lastnosti

  • Kaljeno steklo za močno zaščito pred udarci in praskami

  • Več kot 90 % prepustnost svetlobe za jasen in živahen zaslon

  • Gladki, zaobljeni robovi za vzdržljivost in udobje

  • Ohranja občutljivost zaslona kamere na dotik

  • Vključuje komplet za enostavno namestitev

  • Lahka teža: 4 g

  • Posebej zasnovan za Insta360 Ace Pro

VSEBINA EMBALAŽE

  • 1 × zaščitna folija za zaslon Insta360 Ace Pro (kaljeno steklo)

  • 1 × komplet za namestitev zaščitne folije

SPECIFIKACIJE

  • Model: Insta360 INST120-12

  • Združljivost: Insta360 Ace Pro

  • Material: kaljeno steklo

  • Svetlobna prepustnost: >90 %

  • Teža: 4 g

  • Oblika: gladki, zaobljeni robovi

  • Paket vključuje: Komplet za namestitev

Parametri

Parametri

Producent: Insta360
Kategorija: Različni
ČLANSTVO (11)

ČLANSTVO (11)

SmallRig Quick Release Mount Adapter for Insta360 X5 / X4 Air / Ace Pro 2 / Ace Pro / Ace 5814

SmallRig Quick Release Adapter za Insta360 X5 / X4 Air / Ace Pro 2 / Ace Pro / Ace
24 €
Na zalogi > 5 ks

Insta360 Ace Pro 2

Nova generacija zmogljive akcijske kamere Insta360 Ace Pro 2 je opremljena z odlično
389 €
Na zalogi 3 ks

Insta360 Ace Pro

  • ZADNJI KOS
Akcijska kamera Insta360 Ace Pro ima velik 1/1,3-palčni senzor, ki lahko zajame več
326 €
Na zalogi 1 ks

Insta360 Ace Pro 2 + akumulátor

Nova generacija zmogljive akcijske kamere Insta360 Ace Pro 2 je opremljena z odlično
409 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2/ Ace Pro Xplorer Grip Kit Brown

Ekskluzivni komplet Tilta vašo kamero spremeni v vrhunsko orodje za ulično fotografijo
105 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - ND Filter Set

Komplet filtrov Insta360 Ace Pro ND (INST120-11) vključuje filtre ND8, ND16, ND32
125 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Underwater Case

Podvodno ohišje Insta360 Ace Pro (INST120-14) omogoča snemanje pod vodo do globine
69 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro 2 Motorcycle Package

Komplet kamere Insta360 Ace Pro 2 za motocikle vključuje dodatno baterijo, nosilec
519 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro - Card Reader

Ko je bralnik priključen, služi kot zunanja pomnilniška naprava. Wi-Fi ni potreben,
82 €
na povpraševanje

Insta360 Ace Pro/X4 - remote control with GPS

Daljinski upravljalnik z modulom GPS in pogledom v živo je zasnovan za kamere Insta360
172 €
na povpraševanje

Ulanzi IN-01 Insta360 Ace/Ace Pro Magnetic Quick Release

Magnetni nosilec Ulanzi IN-01 Magnetic Quick Release Mount je izjemno tanek in lahek
27 €
na povpraševanje
ALTERNATIVE (11)
  • Pokaži vse
  • Insta360 Ace Pro - Screen Protector

    Insta360 Ace Pro Screen Protector (INST120-12) je zaščitno steklo, ki ščiti zaslon
    12 €
    na povpraševanje
  • Noxon TurnTable (rotating platform only)

    • Brezplačna dostava
    Noxon TurnTable je visoko zmogljiva vrtljiva platforma, zasnovana za podporo težkih
    1 439 €
    na povpraševanje
  • VILTROX VX-18M

    • Najboljši izdelek
    Robustnemu stativu Viltrox VX-18M so priloženi tekoča glava VT-01, ploščica za hitro
    155 €
    ni več na voljo
  • Rycote Mic Flag Triangular White

    Zastave z mikrofonom Rycote so izdelane iz trpežne plastike, odporne proti razbitju,
    23 €
    14-30 dni
  • Yamaha HS8

    Yamaha HS8 Powered Studio Monitor je dvo-ojačevalni monitor, ki je zasnovan za natančno
    429 €
    V pošiljanje 2 ks
  • Yamaha HS5

    Črni studijski monitor HS5 Powered Studio Monitor proizvajalca Yamaha je dvo-ojačevalni
    199 €
    V pošiljanje 2 ks
  • LightsUp White Clapperboard

    Posnemite popoln posnetek z belo klapko LightsUp, kataloška številka 1148w. Ta profesionalna
    41 €
    na povpraševanje
  • Lastolite Trigrip Bracket

    Nosilec Lastolite TriGrip z držalom za bliskavico je vsestranski pripomoček za pritrditev,
    97 €
    na povpraševanje